;

מדריך אינטרנטי במתנה !חנן וטלי - 052-8566947
אהבה חדשה מתחילה בשחרור העבר – סיפורה של דנה
 

"כבר 5 שנים שאני ללא קשר רציני. היו לי בשנים אלה כמה קשרים קצרים וחסרי משמעות אך אני מחכה לאהבה כפי שהייתה לי עם ארז. אותה אהבה עצומה שהסתיימה לה בדיוק לפני 5 שנים ".

דנה נראית טוב, חכמה ושנונה, אחת שיודעת בדיוק מה היא רוצה מהחיים שלה. היא יודעת בדיוק מה היא מחפשת- היא מחפשת גבר שייתן לה אהבה בדיוק כפי שארז העניק לה.
לחוות את אותם ריגושים כפי שהיא חוותה יחד איתו במשך 3 שנים.

היום היא כבר בת 34, היא רוצה למצוא את אהבת חייה ולהקים משפחה, אך היא לא מוכנה להתפשר על פחות מארז. היא משווה את כל הגברים אליו. הוא היה אהבת חייה, והיא נתנה בקשר את הכל- עד כדי כך שהיא לעיתים ויתרה על עצמה למען הקשר.
לאחר 3 שנים של קשר אינטנסיבי שבו הוא היה הכל עבורה, היא רצתה למסד את הקשר והוא רצה יותר חופש. היא המשיכה ללחוץ עליו שהיא רוצה יותר, והוא בסופו של דבר סיים את הקשר והשאיר אותה לבד שבורת לב.

"אני עדיין כועסת עליו מאוד. הוא פגע בי עד עמקי נשמתי ושבר לי את הלב, אך אני עדיין רוצה אותו. הכאב של הפרידה ושל להיות לבד הוא גדול, ובכל יום שעובר אני עדיין מרגישה את הבדידות והגעגוע לאותה תחושת אהבה ".

משבוע לשבוע במהלך הקורס, דנה חשפה עוד ועוד פרטים לגבי העבר שלה והאהבה הגדולה שלה.
הלב שלה כה פגיע עד שהיא לא סומכת עוד על גברים. היא מתחילה קשרים חדשים ומייד מסיימת אותם על מנת לא להיפגע.
ומעל הכל היא עדיין לכודה באותו קשר עם ארז, אשר מונע ממנה להגיע לאהבה חדשה.

הסברנו לה שהיא חייבת לשחרר אותו לחלוטין. חייבת לסלוח לו ולהמשיך בדרך שלה.
הוא פשוט כובל אותה עדיין אליו ורק היא יכולה לנתק את הכבלים ולהתחיל לאהוב מחדש.

בכל יום שעבר בקורס היא התחילה להרגיש טוב יותר עם עצמה. היא בהדרגה שיחררה את ארז וסלחה לו, וככל שנקפו הימים גם הלב שלה נרפא והיא התחילה להאמין מחדש שהיא מוכנה לאהבה חדשה.

בתהליך הנשימה המודעת (ריברסינג) היא הרגישה תחושות שונות של שחרור דרך הגוף - היא הרגישה פחדים, מתחים, כעס ודפוסים ישנים צפים ועולים למעלה, ולבסוף משתחררים לחלוטין מהגוף והופכים להיות משהו אחר לגמרי - אהבה טהורה.
בכל תהליך נוסף מידי שבוע היא השיבה לגופה ולנפשה את האהבה שנחסמה בתוכה.
תהליך הנשימה שהיא חוותה שחרר כמעט לחלוטין את ארז והיא התחילה לפרוח מחדש. האור והאהבה חזרו לפנים שלה ושוב היא חזרה להיות מחוזרת על ידי גברים.

"גברים מתחילים איתי פתאום בכל מקום. גם גברים שהיו איתי בקשר בעבר לפתע יוצרים איתי קשר מחודש ורוצים אותי, מה לכל הרוחות קורה?? "

מבול הפניות הבהיל אותה קצת והיא לא ידעה מה לעשות. הדרכנו אותה כיצד לבחור את הגבר הנכון בעזרת הלב, והיא ניסתה באמת ללכת עם בחירת הלב שלה.

חודש לאחר הקורס היא התחילה לצאת עם רועי, גבר נאה בן 38. הוא לא היה ארז מבחינות רבות וזה קצת הפריע לה בהתחלה היות והיא חיפשה בעבר גברים שהיו בדיוק כמו ארז.
המסע שהיא עברה בקורס גרם לה להשתנות מבחינות רבות, היא התחילה לאהוב את עצמה יותר, הלב שלה נפתח והיא לא חששה עוד להיפגע. היא ידעה להעניק בתוך הקשר ממקום נכון וגם לקבל בדיוק מה שמגיע לה בחזרה. היא העידה שכעת היא חופשייה יותר בקשר והיא חזרה לעשות דברים שהיא אוהבת גם כשהיא לבד כמו לרקוד ולצאת עם חברות, מה שהיא לא עשתה קודם.
יש לה עדיין פחדים בתוך הקשר, אך הם מוחלשים יותר והיא יודעת כיצד להתגבר עליהם ולהעצים את הקשר.
3 חודשים אחרי היא עדיין יחד עם רועי והאהבה פורחת.
היא מעידה שהיא מאושרת וחופשייה יותר מאי פעם, והקשר החדש שלה רק הולך ומתהדק.

הסיפור של דנה מאוד ריגש אותנו ולכן בחרנו לשתף אתכם.
המסר שרצינו להעביר במסע של דנה לעבר הזוגיות הוא שחשוב לנו לשחרר את העבר ולשחרר אקסים מהעבר על מנת להיפתח לאהבה חדשה.

מדוע כה חשוב לשחרר את העבר?
קחו לדוגמא: יש לכם היום אדנית ובתוכה פרחים שנבלו ואתם רוצים לשתול פרחים חדשים ורעננים. אתם קודם כל תוציאו את הפרחים שנבלו ורק אח"כ תשתלו פרחים חדשים.
באהבה זה בדיוק אותו דבר.
עלינו להוציא מהשורש אהבות וקשרים ישנים אשר כובלים אותנו ובכך אנו שוב מוכנים לאהבה חדשה ורעננה.

אם נתחיל קשר חדש כאשר יש לנו מטען רב של כאב וכעסים מהעבר, הקשר לא יוכל לפרוח ולגדול, והכאב של העבר יצוף שוב ושוב מחדש.

בקורס שלנו אנו מרפים מהעבר ומאהבות קודמות, ומכינים את הלב לאהבה נפלאה.
יש אנשים שעדיין לא שחררו את האהבה הראשונה שלהם מגיל 18 וזה מפריע להם למצוא זוגיות טובה עד היום.
לא משנה מה העבר שלכם וכמה כאבתם בעבר, ניתן לרפא את הכל עכשיו, בהווה, לשחרר את הכבלים שיש בינינו לבן האקסים מהעבר, ולאהוב מחדש!

סופשבוע חוויתי למציאת זוגיות לפנויים ופנויות יתקיים ב-26-27/7/2013.
לפרטים נוספים על הסופשבוע