;

מדריך אינטרנטי במתנה !חנן וטלי - 052-8566947

אהבה חדשה מתחילה בשחרור העבר – סיפורה של דנה
 
" כבר 5 שנים שאני ללא קשר רציני. היו לי בשנים אלה כמה קשרים קצרים וחסרי משמעות אך אני מחכה לאהבה כפי שהייתה לי עם ארז. אותה אהבה עצומה שהסתיימה לה בדיוק לפני 5 שנים".

דנה נראית טוב מאוד, חכמה ושנונה, אחת שיודעת בדיוק מה היא רוצה מהחיים שלה. היא יודעת בדיוק מה היא מחפשת. היא מחפשת גבר שייתן לה אהבה בדיוק כפי שארז העניק לה... לחוות את אותם ריגושים כפי שהיא חוותה יחד איתו במשך 3 שנים.


כשהלב פתוח האהבה מגיעה...
 
כאשר הלב שלנו פתוח, אנו יכולים למצוא את בן/בת הזוג שלנו בקלות , והחיבור הוא נשמתי.
אנו נוכל לתת ולקבל אהבה ללא סוף, ללא חשש "לשמור" את האהבה שלנו לעצמנו.
כאשר ליבנו פתוח אנו נחפש בן/בת זוג על מנת לחלוק איתם את האהבה האדירה שיש בתוכנו, ולא מתוך מקום של חוסר או הזדקקות לאהבה – האהבה תהיה טהורה.

כאשר מרכז הלב שלנו "סגור" או חלש אנו נחפש בן/בת זוג על מנת שישלימו לנו את האהבה שכה חסרה לנו, אך לא כך עובדים הדברים במציאות...
במציאות, אנו יכולים להביא אל חיינו רק אנשים שמתאימים לנו מבחינה אנרגיה ופתיחות, וכאשר אנו "חסומים" לאהבה לא נוכל למשוך אל חיינו בן/בת זוג עם לב פתוח, אלא מישהו שחסום כמונו או מישהו שלא ייתן לנו אהבה כמו שאנו באמת רוצים...למה לעיתים קשה לנו למצוא זוגיות?
 
מיצר קיומנו כזכר ונקבה, פלוס ומינוס, אנו מחפשים את החצי השני שלנו שיהפוך אותנו לשלמים יותר. אנו מחפשים את האיחוד המבורך אשר יעניק לנו את הביטחון, האהבה, ההבנה, האושר והשמחה, ואת הדבר הכי חשוב - אנו לא רוצים להיות לבד, אנו רוצים זוגיות.
המשיכה שלנו אל בני המין השני היא אינסטינקט מולד שלנו, וצורך של הגוף והנפש לנו. שני אנשים נמשכים זה לזה לעיתים בלי להבין למה, אך היות והרגשת ההתאהבות היא כה טובה ומעצימה, לוקחים את החיבור כמובן מאליו.
כאשר אנו לא מוצאים אהבה התיסכול שלנו גדול, היות וצורך בסיסי שלנו להרגיש אוהבים ונאהבים לא מתגשם. לעיתים התיסכול כה גדול עד אשר אנו מפסיקים לחפש ומשלימים עם מר גורלנו.


ארועים קרובים

23/5/16- סדנת נשימה מודעת למציאת זוגיות לפנויים ופנויות
----------------------------------------
30/5/16-קורס למציאת זוגיות לפנויים פנויות עם חנן זהר